TBR obchodzi 25-lecie istnienia

Nasza misja, nasze wartości

Kompletne i innowacyjne rozwiązania implantologiczne

Poza paletą implantów PERIOSAVE (8 typów implantów), możecie odkryć w naszej ofercie: unikatową kasetę chirurgiczną stworzoną z wykorzystaniem technologii Swiss-Clip (możliwość bezpiecznego przenoszenia implantu po rozpakowaniu) nowe rozwiązania protetyczne tworzone przy udziale CAD / CAM, łączniki Locator ®, stożkowe łączniki kątowe, itp., oraz biomateriały (nowy substytut kości wysokiej porowatości, wysokiej jakości membrany) oraz wszelkie akcesoria niezbędne do codziennej praktyki (fizjodyspensery, zestawy do piezochirurgii, itp.).

Francuski ekskluzywny ośrodek produkcji

Od 2006 roku kierownictwo TBR postanowiło zintegrować całą linię produkcyjną: od baru tytanu po końcowy produkt. Firma TBR nałożyła sobie za cel tolerancję 5 mikronów przy produkcji implantów, podczas gdy standardem jest około 10 mikronów. Tolerancja ta świadczy o bardzo wysokiej jakości naszych produktów. Aby osiągnąć ten cel, nasza firma zdecydowała się zainwestować w szwajcarskie urządzenia o wysokiej precyzji do produkcji implantów. Te innowacyjne maszyny obsługiwane przez wykwalifikowany personel są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Poszczególne części fabryki poświęcone kolejnym etapom tworzenia implantu są zorganizowane wokół nowej hali produkcyjnej tak, aby była zachowana logiczna ciągłość : pomieszczenie kontroli jakości, pomieszczenie do przygotowania powierzchni implantu, pokój metrologii, pomieszczenie czyste klasy 1000 do pakowania gotowego produktu, itp. Ta francuska jednostka produkcyjna o powierzchni ponad 2000 m² zapewnia doskonałą jakość naszych implantów co przekłada się na bezpieczeństwo twoich pacjentów.

„Nasze centrum badań i produkcji zapewnia nam prawdziwą elastyczność i całkowitą swobodę w projektowaniu nowych produktów” Julien Benhamou, TBR Group CEO.

Teoretyczne i kliniczne centrum szkoleniowe

Jeśli rozpoczynasz przygodę z implantologią lub gdy chcesz poprawić swoje umiejętności, skorzystaj ze szkoleń TBR. Konkretnie, praktycznie i klinicznie są to kluczowe słowa, które charakteryzują nasz program. Nasze kursy będą wspierać Cię krok po kroku w rehabilitacji narządu żucia przy użyciu implantów, tak samo w części chirurgicznej jak i protetycznej. Dowiedz się więcej o szkoleniach w Polsce i w naszym centrum we Francji.

Pełne zaangażowanie od naszych menedżerów i zespołu

W 1987 roku doktor André Benhamou zainwestował swoje oszczędności, aby zarejestrować patent implantu stomatologicznego i wyprodukować pierwszą partię 1000 implantów i 100 kaset chirurgicznych. Nie zdawał sobie wtedy sprawy że otworzył pierwszą we Francji i jedną z pierwszych w europie fabrykę implantów dentystycznych.

„Kiedy tworzyłem TBR, reguły współczesnej implantologii nie były dobrze zdefiniowane. Od początku zaproponowaliśmy innowacyjne, proste i skuteczne rozwiązania, których używałem w mojej praktyce każdego dnia.” Założyciel TBR Group. André Benhamou przekazał swoją wiedzę dotyczącą implantologii oraz doświadczenie życiowe swoim synom. Julien Benhamou, obecnie kieruje firmą TBR. Olivier Benhamou jest chirurgiem stomatologiem, w TBR pełni funkcję dyrektora naukowego.

Sukces grupy TBR opiera się również na umiejętnościach całego zespołu rozpoczynając od działu Badań i Rozwoju przez centrum produkcyjne, jednostkę produkcyjną a kończąc na dziale realizacji zleceń , wszystkie nasze wysiłki są ukierunkowane na całkowitą satysfakcję naszych użytkowników.

Międzynarodowy rozwój

Inżynierowie z naszego centrum „Research & Development” współpracują z bardzo doświadczonymi praktykami implantologicznymi a także „Ośrodkiem d’Excellence TBR”, aby zaproponować innowacyjne systemy dopasowane do oczekiwań użytkowników.

„Spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników jest dla nas priorytetem. To jest powód, dla którego wszystkie nasze implanty są zaprojektowane przez lekarzy dla lekarzy”, Olivier Benhamou – dyrektor naukowy.

Dziś implanty TBR są używane przez tysiące lekarzy na całym świecie. Stało się tak przede wszystkim dzięki naszej innowacyjnej i dynamicznej polityce rozwoju. Implanty Periosave Z1-M i Periosave M są to najnowsze implanty z rodziny Periosave: implant M (poziom kości) z połączeniem stożkowym typu morse taper i implant Z1-M (poziom tkanki) z połączeniem stożkowym typu morse taper i kołnierzem cyrkonowym na poziomie tkanki miękkiej. Innowacje te są dostępne w kilkudziesięciu krajach w odpowiedzi na oczekiwania praktykujących: prostota, wydajność i niezawodność. Zapewnia to sukces na arenie międzynarodowej, Obecnie także w Polsce

© 2013 TBR Implants Group Polityka prywatności | Newsletter
Created with WordPress by Born
test