Nagrody

Innovation Septuor 2003

septuor2003

90 nominowanych firm …. III edycja wręczenia Nagrody Innovation Septuor zakończona w dniu 1 grudnia 2003 r. przez uroczystą kolację w centrum kongresowym Pierre Baudisw Tuluzie (Francja).

Grupa TBR została uhonorowana nagrodą Innowation Septuor za innowacyjne rozwiązania w implantologii stomatologicznej. Technologię łączenia dwóch materiałów w produkcji implantu: cyrkonu i tytanu.

Frost & Sullivan Award 2007

frost2007

Frost & Sullivan innovation Award nagradza firmy, które wyróżnią się w swojej działalności na tle konkurentów.

Nagroda podkreśla zdolność firmy do opracowywania i wprowadzania z sukcesem nowych technologii oraz tworzenia nowych produktów, które będą miały znaczący wpływ na rozwój danego sektora.Grupa TBR otrzymała ją w 2007 roku jako firma, która odniosła największy sukces w zakresie innowacji, rozwoju i ewolucji produktów.

Frost & Sullivan Award 2011

Frost2011-e1329297489456

Nowy Periosave M i Z1M, z podwójnym połączeniem Morse taper, łącznikiem typu platform switching i transgingiwalnym kołnierzem cyrkonowym, otrzymały 2011 Excellence Frost & Sullivan Award dla szczególnie wyróżniających się produktów.

Implanty te uzupełniają szeroką gamę rozwiązań z rodziny Periosave i odpowiadają na rzeczywiste oczekiwania i potrzeby profesjonalistów w dziedzinie implantologii.

Frost & Sullivan

Frost & Sullivan jest organizacją specjalizującą się w międzynarodowych badaniach, która zatrudnia ponad 1800 konsultantów-analityków, badających ponad 300 branż i 250 000 firm. Unikalne podejście pozwala Frost & Sullivan na stworzenie rankingu najlepszych firm w branży w zakresie ich przemyślanego zarządzania, innowacji technologicznych i rozwoju.

© 2013 TBR Implants Group Polityka prywatności | Newsletter
Created with WordPress by Born
test