Firma

Kluczowe dane o TBR

1-szy francuski producent implantów

1-szy producent implantów tytanowo-cyrkonowych na świecie

5 mikronów – dokładność produkcji

8 systemów implantów

TBR obecny w ponad 50 krajach

100% produkcji we Francji

ponad 2000 m2 zintegrowanego centrum produkcji

ponad 1000 m2 centrum szkoleniowego

ponad 20 000 użytkowników na świecie

Wszystko zaczęło się od pomysłu

Przeszkolony przez profesora  Leonarda Lincowa* w 1978 roku w Nowym Jorku, dr André Benhamou jest jednym z pionierów w implantologii. 25 lat temu, zdecydował się zainwestować swoje oszczędności w celu zarejestrowania pierwszego patentu w implantologii i wyprodukować 1000 implantów. W 1986 r., nie wiedział jeszcze, że stworzył pierwszą francuską firmę implantologiczną.

W 2001 roku jego zespół badawczy odkrył, że cyrkon zmniejsza kolonizację bakteryjną wokół poziomu kołnierza implantu, i stworzył pierwszą generację implantu integrującą cyrkon i tytan

Wszczepił ponad 20 000 implantów, przeszkolił tysiące lekarzy, dał setki wykładów na całym świecie. Dr André Benhamou zawarł w TBR swoje podstawowe wartości: uczciwość, dzielenie się wiedzą i innowacją.

* Prof. Leonard Lincow: http://www.linkowlibrary.org

 

25 lat innowacji i sukcesu

Poznaj historię pierwszego francuskiego producenta implantów dentystycznych w oparciu o innowacje i sukces od czasu jego powstania w 1986 roku aż do dziś.

Blisko Ciebie na całym świecie

Grupa TBR rozwija się szybko. Nasze innowacyjne rozwiązania ciepło przyjmowane są w kolejnych krajach. Od początku  2013 roku jesteśmy już oficjalnie obecni także w Polsce (wielu lekarzy współpracowało z firmą TBR pomimo braku dystrybucji w Polsce co wymagało od nich wiele zaangażowania- dziękujemy Im za to!)

 

Relacje z ośrodkami naukowymi i akademickimi

Grupa TBR nawiązuje i wzmacnia relacje z licznymi wydziałami, uczelniami i laboratoriami na całym świecie od 25 lat. Partnerstwa te, umożliwiają nowym pokoleniom odkrywać nasze systemy implantów: ergonomiczne, łatwe w użyciu i bezpieczne. Instytucje te, często w połączeniu z dużymi ośrodkami badawczymi dokonywały oceny klinicznej i naukowej naszych produktów . Wyniki zawsze świadczyły o jakości i niezawodności naszych produktów.

Partnerstwo z wydziałów i uczelni:

We Francji: Bordeaux, Paryż (Salpetriere), Lyon (Claude Bernard), Lille, Nantes, i inne.
Na świecie: Rzym, Sofia, Istambuł, Seul, Meksyk, Taichung, New Delhi, Singapur,i inne.

Partnerstwo ze szpitalami uniwersyteckimi:

Versailles, Lille, Toulouse (Purpan), Marsylia (Hôpital Armées DES), Bordeaux (Pellegrin), Lyon (Jean Mermoz, Edouard Herriot), I inne.

Tuluza we Francji – tak dynamiczne miasto!

Siedziba TBR mieści się w bardzo ekscytującym i międzynarodowym mieście, gdzie ponad 1 mln. mieszkańców żyje i pracuje w wielu ciekawych dziedzinach:

- Przemysł  kosmiczny i lotniczy z firmą Airbus, światowym liderem w produkcji samolotów

- Przemysł farmaceutyczny z Pierre Fabre, europejskim liderem w produkcji wysokiej jakości materiałów do higieny jamy ustnej.

- Drużyna rugby z francuskimi i europejskimi tytułami mistrzowskimi.

© 2013 TBR Implants Group Polityka prywatności | Newsletter
Created with WordPress by Born
test